Nowy sezon, stary flesz. Wracamy z podsumowaniami kolejek

YouTube wrz 21, 2020

Zgodnie z tym, co pisaliśmy na naszych social mediach, nie planujemy regularnego podcastu o rozgrywkach we Włoszech. Natomiast co kolejkę będziemy Was na kanale uraczać fleszami autorstwa Janka Rusinka i Olka Bernarda.


„Wakacje z calcio” uznajemy za niezwykle ciekawą przygodę. Pięć wyemitowanych odsłon zebrało na naszym kanale YouTube ponad pięć tysięcy wyświetleń – za co bardzo dziękujemy. Naszym zdaniem jednak o niebo lepsze, w formie wideo czy audio, są flesze, w których w skondensowanej formie jeden z chłopaków opowiada o wydarzeniach z minionej ligowej kolejki.


Pierwsza kolejka nowego sezonu Serie A w ostatni weekend zakończyła się na sześciu meczach w związku z przesuniętymi meczami Atalanty, Interu i Spezii. Przed nami jeszcze wieczorne spotkanie Milanu z Bologną. Pierwszy flesz w nowym sezonie poprowadzi Janek Rusinek.


W jakiej formie będą prezentowane flesze? Co najważniejsze, będziemy omawiać WSZYSTKIE mecze danej fazy gier, ale też przytaczać statystyki czy opinie ekspertów. Dodatkowo wróci kącik bukmacherski, w którym prowadzący flesza poda swoje typy na kolejne mecze. Premiera najbliższego flesza we wtorek o godzinie 20:00.


Terminy fleszy będą dostosowywane do kalendarza rozgrywek, przez co premiery będą dosyć ruchome – niezmienna będzie tylko godzina publikacji. A to nie koniec niespodzianek i zmian na kanale. O nich będziemy na bieżąco informować.

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.